İş Birlikleri ve Geliştirme

Amacımız, uluslararası iş birlikleriyle gücümüze güç katmak 

Aymed İlaç Sanayi, spesifik olarak üriner sistem hastalıklarına karşı iyileştirici çözümler sunmaktadır. Bu doğrultuda, Aymed İlaç İş geliştirme birimi, Küresel/Yerel ölçekli jenerik veya orjinal ürünleri araştırarak tedavi portföyüne kazandırmakla görevlidir. 

Hedef 2023

Stratejik vizyonumuzu, ülkemizin 2023 Hedefleri doğrultusunda şekillendirdik. Bu doğrultuda, portföyümüze yeni tedavi araçları katmak adına odağımızı In-Licensing ve Co-marketing araştırma ve geliştirmelerine kaydırdık. 

In-Licensing 

Aymed İlaç Sanayi olarak 1989 yılından beri spesifik olarak Üroloji alanında faliyet gösteriyoruz. Bu doğrultuda, yıllardan beri büyük bir özveriyle oluşturduğumuz tedavi portföyümüzü, uluslararası pazarlarda piyasaya sürülmüş orjinal/jenerik ürünlerle In-Licensing sözleşmeleri altında genişletmeye odaklıyız. 

Aymed İlaç İş Geliştirme Birimi, Uluslararası pazarlardaki Orjinal ve Jenerik ürünleri In-Licensing anlaşmaları yaparak tedavi portföyünü geliştirmekle görevlidir. 

  • Uro-Onkoloji ürünleri, yetim ilaçlar ve üriner sistem hastalıklarında kullanılan ürünler ile portföy geliştirmek önceliğimizdir. 

Co-Marketing

Aymed İlaç Sanayi, Ulusal ve Uluslararası piyasalarda ki katma değeri yüksek ürünlerin pazarlaması ile ilgilenmektedir. Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

İş Geliştirme Birimi İletişim Bilgileri

[email protected]